قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

برنامه ریزی برای سفر نوروزی در روزهای مانده از نمایشگاه گردشگری

تنها ۵۴ روز آغاز سفرهای نوروزی ۹۷ ایرانی ها مانده و بسیاری از افراد درحال برنامه ریزی هستند آنها می توانند امروز و فردا به نمایشگاه گردشگری رفته و اطلاعات مربوط به سفرشان را به دست آورند.

 یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری  و صنایع وابسته از سوم بهمن شروع شده و تنها امروز و فردا در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی دائر خواهد بود. بنابراین در مدت باقی مانده مردم ایران می توانند با حضور در نمایشگاه، برای سفرهای نوروزی خود برنامه ریزی کنند چرا که بسیاری از آنها مانند هر سال می خواهند از فرصت تعطیلات عید برای انجام سفر بهره ببرند. پس می توان با حضور در نمایشگاه یک تیر و چند نشان زد.

در نمایشگاه گردشگری امسال، هر یک از اداره های کل میراث فرهنگی استانهای کشور سعی کرده اند تا برای طراحی غرفه ها از نماد شهرشان استفاده کنند آنها از بناهای تاریخی و معروف شهر برای این کار بهره برده اند و به نوعی توانسته اند که جاذبه شهر و استان شان را نمایش دهند.

می توان وارد سالن ۳۸ شد و اطلاعات اولیه ای از هر یک از استانهای کشور بدست آورد و در کنارش اگر زمان و شهر مورد نظر برای سفرهای نوروزی انتخاب شده، بروشور جاذبه های گردشگری و تاریخی، و صنایع دستی به همراه نقشه شهر را از مسئولان غرفه دریافت کرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *