قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

بارش برف رونق را به گردشگری زمستانه تهران آورد

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: بارش برف موجب شد تا سایت‌های گردشگری زمستانه تهران برای میزبانی از گردشگران آماده شود.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، مجید مهدوی گفت: با توجه به ماندگاری برف در ارتفاعات شمال تهران و وجود تله کابین و مرکز اقامتی امکان برگزاری و میزبانی از جشنواره های گردشگری زمستانی در سطح ملی در تهران فراهم است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران افزود : دفاتر خدمات مسافرتی پایتخت  می توانند در قالب تورهای گردشگری زمستانه  از استان های همجوار به تهران گردشگر وردی داشته باشند و در تحقق این مسیراداره کل میراث فرهنگی از هیچ کمک و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد.

مهدوی گفت: تنظیم یک تقویم رویدادی و نمایشگاهی در تهران موجب خواهد شد تا با انجام یک کار برنامه ریزی شده برای همه فصول سال شاهد رونق تورهای تهرانگردی و افزایش گرشگران ورودی به استان باشیم.

وی گفت: در حال حاضر آمار و اطلاعات دقیقی از میزان گردشگران زمستانه در استان تهران وجود ندارد، اما بی شک برای انجام یک کار برنامه ریزی شده نیاز به تعداد و سطح انتظارات این گردشگران داریم.

مدیر کل میراث فرهنگی خاطر نشان کرد: سال آینده با حمایت بخش خصوص قطعا جشنواره گردشگری زمستانه در تهران را برگزار خواهیم کرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *