قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

فروش «آتش و خشم» در سه هفته به مرز ۲ میلیون نسخه رسید

با اقبال مردم از کتاب مایکل وولف که ضد ترامپ نوشته شده، این کتاب ظرف سه هفته فروشی یک میلیون و ۷۰۰ هزار نسخه‌ای را تاکنون ثبت کرده است.

به نقل از آسوشیتدپرس، کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف دارد فروشی چنان سریع را تجربه می‌کند که ممکن است به‌زودی به سریع‌ترین کتاب پرفروش غیرداستانی در سال‌های اخیر بدل شود.

تاکنون بیش از ۱.۷ میلیون نسخه از این کتاب فروخته شده که شامل فرمت‌های مختلف از جلد سخت، کتاب الکترونیک و کتاب شنیداری است. ناشر این کتاب «هنری هولت و کمپانی» گفت این کتاب با پشت سر گذاشتن سومین هفته انتشارش در بسیاری از فهرست‌های فروش کتاب آمریکا در راس فهرست جای دارد که آمازون نیز از جمله آنهاست.

این کتاب تنها در هفته اخیر توانست ۳۰۰ هزار نسخه چاپی به فروش برساند. گفته شده بیش از ۲۵۰ هزار نسخه الکترونیک و ۱۰۰ هزار نسخه شنیداری نیز از این کتاب فروخته شده است.

بندرت پیش می‌آید که کتاب‌های غیرداستانی بتوانند با چنین سرعتی به مرز فروش یک میلیون نسخه دست یابند و در سال‌های اخیر تنها می‌توان از کتاب‌هایی چون کتاب بیل کلینتون با عنوان «زندگی من» و «خشن شدن» نوشته سارا پیلین یاد کرد که هر دو پس از دو هفته پس از انتشارشان به مرز یک میلیون نسخه رسیدند. البته این استاندارد برای کتاب‌های داستانی متفاوت است و برای مثال کتاب نهایی «هری پاتر» یعنی «هری پاتر و قدیسان مرگبار» بیش از ۸ میلیون نسخه در نخستین ۲۴ ساعت انتشارش فروش کرد.

استفن روبین رییس انتشارات هولت به آسوشیتدپرس گفته است که اولین بار وقتی اواخر سال ۲۰۱۶ با وولف دیدار کرد متوجه شد که چنین ظرفیتی برای نوشتن کتابی درباره ترامپ وجود دارد. و بعد به سرعت انتخابات شگفت‌انگیز ترامپ پیش رفت و وولف تاکید کرد که شانس بسیار خوبی دارد تا بتواند از طریق کاخ سفید به رییس‌جمهور جدید دسترسی پیدا کند. روبین که کتاب زندگینامه روپرت مرداک به قلم وولف را سال ۲۰۰۸ با عنوان «مردی که مالک اخبار است» منتشر کرده گفت به سرعت برای بستن قراردادی درباره کتاب ترامپ وارد عمل شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *