قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دلیل حضور سرمربی پرسپولیس در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مشخص شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از حضور در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: حضور برانکو در این جلسه هیچ ربطی به اظهارنظرش در مورد مربی تیم ملی نداشت.

 حمیدرضا گرشاسبی گفت: این پرونده ای بود که از قبل یکسری ابهامات و سئوالاتی برای کمیته اخلاق پیش آمده بود. ما قبلا پاسخ داده بودیم. یک تعدادی هم سئوال جواب شده بودند. مرحله آخر برانکو بود که توضیحاتی داد و این پرونده بسته خواهد شد.

وی درباره اینکه گفته می شود این جلسه درباره صحبت‌های برانکو درباره مربی تیم ملی گفت: این جلسه اصلا درباره تیم ملی نبود. قبلا هم یک نامه محرمانه درباره پرونده اوکراینی‌ها آمده بود.

وی در خصوص اینکه آیا این جلسه ارتباطی با مهدی طارمی داشته است یا خیر؟ گفت: این موضوع به پرونده مهدی طارمی ربطی نداشت. هیچ چیزی جز اوکراینی ها نبود که برانکو هم به آن پاسخ داد.

گرشاسبی درباره اینکه آیا فدراسیون اجازه دخالت در این مسائل را دارد یا خیر؟  گفت: مشکلی نداریم که بخواهیم از پاسخ فرار کنیم. ما احترام گذاشتیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و سئوالات درباره این تیم زیاد است. ما هم پاسخگو هستیم و نگران نیستیم.

وی درباره اینکه آیا اوکراینی ها واقعا بازیکنان بی کیفیتی بوده اند یا خیر و اگر اینطور بوده مدیرعامل سابق باشگاه باید جوابگو باشد، گفت: خیر، جوابی که نباید بدهند. هیچ بازیکنی بدون اجازه کادر فنی در تیمی ورود نمی کند. اگر این شکلی باشد که دیگر کادر فنی، کادر فنی نیست. برانکو هم این پاسخ را در کمیته اخلاق داد. همیشه اینطور نیست که به بازیکنی که می گیرید بازی بدهید. بازیکنی مثل بیرانوند دروازه بان فیکس تیم ملی است و یک بازیکن ذخیره هم دارد. نمی شود نیمکت را خالی گذاشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: خود ما هم یکسری جریمه هایی که پرداخت می کنیم برای بازیکنانی بوده که یک ثانیه هم در زمین نبوده اند. ما باید حرفه ای به این موضوع نگاه کنیم. اینجا (کمیته اخلاق) آمده ایم تا این ذهنیت هایی که ایجاد می شود را پاک کنیم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *